ÖVRIGT / Smycken / Ringar 8652125
nr 865 2125
Ringar
2 st, Silver, bergkristall, 70-tal, Bla Theresia Horsleev
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 december 2013
kl 19:12:27
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
ledande budet*
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Springare (Stig Lindberg)